1. YAZARLAR

  2. Dursen Özalemdar

  3. ZAMANDA GEZİNTİ
Dursen Özalemdar

Dursen Özalemdar

ZAMANDA GEZİNTİ

A+A-

Küfür olarak tarif edilen, Kötü yolda olanlar, Hak ve Hukuka riayet etmeyenler, İnançsızlar, Ashab-ı Şimalciler. BOHEMCİLER-ÇAPULCULAR-TALANCILAR-TAHRİBATÇILAR-AHLAKSIZLAR-İÇKİ-ZİNA ve GAYRİ MEŞRU İLİŞKİLERİ meşrulaştırmak isteyenler. Bu fiilleri işleyenler, bu fiillere destek verenler. Hepsi KÜFÜR milleti tarifine girmektedir.

Bir manada Ahır zamanda zuhur edecek, YECUC MECUC’ e benzeyen bu karakterin, İnsanlık tarihinde zaman zaman, değişik coğrafyalarda ortaya çıkışını görüyoruz. Aynı karakteri, Müslüman ülkelerde de görmemize rağmen, Gayri Müslim ülkelerde de gördüğümüzdür.

Bundan başka, Siyasi liderler, Siyasi partiler, Sermaye kesimi, Baronlar, Teknokratlar, Bürokratlar, Basın, Yayın, Medya, alta doğru, AYAK TAKIMI tabirine sokulan fertler ve yığınları görmekteyiz.

 

Kılıçdaroğlunun ÇAPULCULARIN başı olarak kendini ilan etmesi, bu ifade ile Nikâh şahitliği yapması, Evlenen çifte, yeni ÇAPULCULAR peydahlamaları yolundaki dilek ve temennisi, bu sapkınlığın boyutunu göstermesi bakımından ilginçtir.

 

Bu tür kurgularla, ÜLKEYİ SOYANLARIN, HALKIMIZI FAKİR BIRAKANLARIN oyunlarını, yakın tarihimizi inceleyen her kez bilmektedir.

 

5 Mayıs 1960 tarihinde, CHP nin YALAN ve TAHRİKLERİ ile, Ankara Kızılay meydanında öğrencilerin “Sivil İtaatsizlik Hareketi” adı altındaki AYAKLANMA alanına arabası ile gelen Devrin Başbakanı ADNAN MENDERES, arabasından iner, bir genç yakasına yapışır, “HÜRRİYET İSTİYORUZ” bağırtısı karşısında, Menderes; Kızılay meydanında BAŞBAKAN ile KONUŞUYOR, YAKASINA YAPIŞIYOR, ve Hurriyet istiyoruz diyorsun, bundan büyük bir hürriyet olabilir mi diyerek, ordan ayrılıyor.

Not- Bu kişinin o zaman bu işlerin başını çeken DENİZ BAYKAL olduğu söylentisi yayılmıştı.

Aradan 53 yıl geçti. 1960 askeri darbesi içinde yer alan ALP ARSLAN Türkeş İhtilal sözcüsü olarak ,TRT Mikrofonlarından İHTİLAL BEYANNAMESİNİ okuyarak, ihtilal içinde ispat’ı vucut edip, Varislerinin AVRUPA BANKALARINDAKİ hazinesini pay etme kavgasını da gördük.  Bu gün BAHÇELİ’nin de aynı karakterle MİLLİYETÇİLİK’ i kullanarak, CHP nin oyununa PAYANDA olması, CHP lilerin MHP mitinglerine iştiraki ile iktidara alternatif görüntüsü verdirilmesi, geçmişte tespit edilen görüntüler ken, bu günde İŞGAL ettiği koltuktan türlü entrikalar ile ayrılmama oyunlarının artık bir komedyaya dönüştüğüdü .  elbette ki olanların, TARİHİN TEKERRÜRÜNDEN başkaca bir şey değilken olmazken, bunlardan ders alanların emin adımlarla yollarına yürüdüğü, GÜÇLÜ TÜRKİYE-LİDER TÜRKİYE PORTRESİNİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞTIKLARIDIR.  

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.