1. YAZARLAR

  2. Dursen Özalemdar

  3. ATEİZT HIRISTIYANLIK . . .
Dursen Özalemdar

Dursen Özalemdar

ATEİZT HIRISTIYANLIK . . .

A+A-

 

 

Semavi dinlerin hiç birinde İnsan cesedinin yakılması diye bir kural yoktur. Böyle bir uygulamayı vasiyet edenler veya yaptıranların MÜSLÜMANLIK-HİRİSTİYANLIK ve MÜSEVİLİKLE ilgilerinin olamayacağıdır.

Hıristiyan aleminin İÇKİ, ZİNA ve bu görüntülerle CESET YAKMA işlemi ile, SAPKINLIĞIN en belirgin örneklerini verdiğidir. İngiltere geçmiş dönem Başbakanlarından Margaret Thatcher’in ölümü,  Londra’da St.Paul katedralinde Hırıstıyan adetlerine göre yapılan ayin ve Thatcher’in torunu Amanda ile Başbakan Cameron’un İncil’den parçalar okumasına rağmen, Cesedinin YAKILMASI ve aile kabristanına küllerinin konulması işleminin, Hırıstiyan ve Ateistlik TEZAT’ı olarak görülmektedir.

Kurumsallaşmış olan, Kilise’lerin, Dinin temel akidelerine ters ne kadar iş varsa, onaylayarak, Allah’ın emirlerine aykırı, İnsanların Şeytani ifsatlarında şekillenmiş, istekleri doğrultusunda uygulamalarda görülmeleri, dinin alet edilerek sürdürülen bir  görüntüden ibaret olunduğudur.

 

Batı’nın ve Kilisenin umursamadığı, Kumar kağıtlarındaki PAPAZ, RAHİBE resimli Kumar kağıtlarıyla oynatılan oyunlara, en ufak itiraz da dahi yapmayan HIRISTIYAN din teşkilatlarının, İÇKİ-ZİNA-KUMAR ve CESET YAKMA dörtlemesi ile, Teslis olayını da aşarak, ŞEYTANİYETE TESLİM olduğu gerçeğidir.

 

Avrupa da antik dönemlerde, Kuzey Baltık  ülkeleri Vikinglerdeki  Putperest inanışlarında, Doğu da Hindistan da, Nepal’de Hinduizmin Putperestlik inanışında görülen, Ceset yakma adetinin, Batıda ATAİST lerce benimsenen bir akım olduğu gerçeğidir. Ateist’lere dini ayin düzenleyen, Bir kilisenin kendi inanç ve söylemlerine, bu ters uygulamalarının, Samimiyet ve Ciddiyetten uzak olduğudur.

 

Hıristiyan aleminde geçmişin Krallıklarının yanında, Kilise Krallığının geçmişte ENGİZİSYON mahkemeleri YÜZ KARALARI ile nasıl tarihe geçti ise, HAÇLI SEFERLERİ serkeşliği ile, çoluk çocuk demeden,  İslam topraklarına yaptıkları seferler ve uğradıkları mağlubiyetler ortadadır,  İrak işgalinin ABD Başkanı Bus ,tarafından Haçlı Seferi olarak nitelemesinin de, 100 yıldır sömürdükleri  Ortadoğu İslâm ülkelerinin bu handikap içindeki, İnançlarına TERS ilişkilerinin akıl  ve İslâm dışı olduğudur.

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.