YEDAŞ ÖDÜLE DOYMUYOR

YEDAŞ ÖDÜLE DOYMUYOR
YEDAŞ'ın bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı, Anadolu Basın Birliği'nce 'En İyi Hizmet ve Marka Şirket' olarak lanse edildi.

Genel Müdür Türkoğlu, “Her alanda paydaş olma anlayışımızı sürdüreceğiz. Sorumluluğumuz ve hedeflerimizin farkındayız” dedi
MEDYAYA TEŞEKKÜR
Anadolu Basın Birliği (ABB) YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu'nu ziyaret etti. Samsun medyasına vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür eden ve ABB Yönetim Kurulu adına plaket takdim edilerek, “YEDAŞ, bölgemizin marka şirketi” denildi. Genel Müdür Türkoğlu ise, “Aldığımız ödüller ve tebriklerle Avrupa ve dünyanın dikkatini çeken şirketimizin bölgesine kattığı onlarca değerleri sayfalarına taşıyarak, bizleri onurlandıran medya temsilcilerine teşekkür ediyorum. Medya, YEDAŞ'ın Avrupa Mükemmellik Ödülü yolundaki vazgeçilmez, değeri tartışılmaz unsurlarıdır” dedi.
EN İYİ HİZMET ÖDÜLÜ
Genel Merkezi Ankara'da bulunan ve Anadolu'da görev yapan yerel gazetecilerin üyesi olduğu Anadolu Basın Birliği 'Yerel Hizmetin Oscar'ı olarak ta isimlendirdikleri 'En Başarılı Hizmet Ödülü'nü bu yıl da YEDAŞ'a vermekten onur duyduklarını belirtti. ''YEDAŞ, bölgede rol model olacak hizmet anlayışı ile 'Farkındalık' kazandırdı. Bu kadar kısa bir dönemde hedeflenen stratejilerin hayata geçirilmesi ancak bir liderlik öngörüsüyle gerçekleşebilir. Genel Müdür Nurettin Türkoğlu'nun bakış açısı ve vizyonu tamamen liderlik, kalite ve sürdürülebilirlik anlayışı üzerine kurulmuş bir yönetim modeli. YEDAŞ'ın bu anlamda bölgeye kattığı katma değerler tartışılmazdır ve doğru hedeflerdir. Türkoğlu ve şirket çalışanlarını kutluyoruz. Bu ödüller gibi çok daha fazla ödülü hak eden bir şirket” dedi.
MEDYA DEĞERLİ VE PAYDAŞIMIZDIR
Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerinin güçlü basını ve medya kuruluşlarının Türkiye'nin sayılı illeri arasında yer aldığının altını çizen YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Ulusal ve yerel medya kuruluşları YEDAŞ'ın 4 yılda elde ettiği başarılarını kendi kalemleri ile süsleyerek, sayfalarına taşıyor. Bu başarılarımızın yazılı ve görsel medya sayfalarında yer alması YEDAŞ için onur verici. Bizler medyayı paydaşlarımız olarak görüyoruz. YEDAŞ'ın Avrupa Mükemmellik Ödülü yolundaki vazgeçilmezleri arasında yer alan medyanın değeri tartışılmazdır” diye konuştu. 29 Aralık 2010'da vizyonunu doğru belirleyen YEDAŞ'ın 2019 yılında kurumsal ve operasyonel mükemmellik alanında Avrupa'nın ilk 10 şirketi arasında yer alacağını iddia ettiklerini ve şu anda ilk 3 şirket arasında yer aldıklarını belirten Türkoğlu, “Bizler daha da büyümeyi, hedefimizi Avrupa Mükemmellik Ödülü'ne çevirirken, bizi bugün bu ödüle götüren stratejilerimizi de hep hatırlayacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.