SAMSUNSPOR'DA NEŞELİ ANTRENMAN
Yayınlanma:
Yılport Samsunspor bugün yaptığı antrenmanla Kırklarelispor maçı hazırlıklarını sürdürdü.
Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan idman hareketlilik ile ısınma, çabukluk, 5’e 2 top kapma, dar alanda jokerli oyunun ardından son buldu. İdmana ameliyat olan Okan Dernek ve Bünyamin Karataş ile sakatlıkları bulunan Ramazan Çevik ve Muhsin Yıldırım katılmadı.
![ANTRENMAN GÜNLÜĞÜ | 21.02.2020](https://d.dengegazetesi.com.tr/video/431.jpg)
ANTRENMAN GÜNLÜĞÜ | 21.02.2020
![](https://d.dengegazetesi.com.tr/author/237_s.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.