Para cezası
Yayınlanma:
Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Yılport Samsunspor'a çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle para cezası verdi.
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunca disiplin sevkleri yapılmıştı. Sevklerin neticesinde ise Yılport Samsunspor'a para cezası verildi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından yapılan açıklamada, "Yılport Samsunspor Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 6. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 320.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Yılport Samsunspor Kulübü sporcusu Yunus Emre Çift’in, rakip takım sporcusuna yönelik ciddi faulü nedeniyle iki resmi müsabakadan men cezası ile ile cezalandırılmasına karar verilmiştir." ifadeleri yer aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.