MMO'dan Halit Doğan’a ziyaret

MMO'dan Halit Doğan’a ziyaret
Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan’a 'Hayırlı Olsun' ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsam Samsun'da Makina Mühendisleri Odası (MMO) yönetim kurulu üyeleri Doğan’ı ziyaret etti.

MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sonucunda Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Halit Doğan’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

MMO yöneticileri Halit Doğan’a ayrıca 2024 – 2025 dönemi Şube Çalışma Programı hakkında detaylı bilgi aktardı.

DEMOKRATİK, KATILIMCI YÖNETİM ANLAYIŞI
MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Bozal, Sekreter Üye Nail Yolaydın, Sayman Üye Yaşar Baş, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Ünsal Kıran, Ali Dinler, Ömer Yardımcı, Serkan Salmaz, Volkan Erdem Bahadır, Salih Erkan ve MMO Samsun Şube Müdürü Kadir Serkan Atılgan ile birlikte Başkan Halit Doğan’ı ziyaret eden Şube Başkanı Kadir Gürkan, burada yaptığı açıklamada, "Odamız yönetim kurulunun çalışma programı doğrultusunda kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çalışma ortamları oluşturuyoruz. Birlikte düşünüp birlikte karar alan, birlikte uygulamaya geçerek süreci birlikte kontrol eden yaklaşımla, demokratik katılımcı yönetim anlayışı ile üyelerimize, Samsun’a ve ülkeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile de her türlü iş birliği ve birlikte çalışma ortamında yer almak istiyoruz" dedi.

Kadir Gürkan ayrıca Başkan Halit Doğan’a "Odamız yönetim kurulu üyeleri adına sizlere Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinizde sonsuz başarı diliyoruz" temennisini de iletti.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.