'LÖSEV'E ANLAMLI BAĞIŞ

'LÖSEV'E ANLAMLI BAĞIŞ
SAMSUN'DA bir kafenin çalışanları, aldıkları aylık ücretlerinin bir kısmını Lösev Samsun Şubesi'ne bağışladı.

İşletme Müdürü Ekrem Şeref Celep, "Personelimizin bu duyarlı tutumuna ortak olmak için biz de Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Hematoloji Servisi'nde yatan lösemi hastalarımıza sütlü tatlılar ikram ettik" dedi.

Samsun'un Atakum İlçesi'nde bir alışveriş merkezinde bulunan Özsüt kafenin çalışanları, örnek bir davranışa imza attı ve maaşlarının bir kısmını Lösev Samsun Şubesi'ne bağışladı. Personelin yaptığı bu davranışa duyarsız kalmayan firma yetkilileri, OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Hematoloji Servisi'ne giderek burada yatmakta olan 36 lösemi hastasını ziyaret etti. Özsüt İşletme Müdürü Ekrem Şeref Celep, ziyaret sırasında hastalara sütlü tatlılar ikram etti. Böylesine duyarlı çalışanları bünyelerinde barındırdıkları için çok mutlu olduklarını belirten Ekrem Şeref Celep, "Personelimiz gerçekten çok duyarlı bir davranış sergiledi ve aldıkları maaşların bir kısmını lösemili çocuklara bağışladı. Bizde firma olarak personelimizin bu duyarlı tutumu karşısında bir şeyler yapma gereği hissettik ve doktorların da bilgisi doğrultusunda OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Hematoloji Servisi'nde yatan lösemi hastalarımıza çeşitli sütlü tatlılar ikram etti. Ziyaretler sırasında çocuklarımızın yüzlerinde gördüğümüz o mutluluk, bizlere de güzel bir şeyler yaptığımızın hissini uyandırdı" dedi.

Yapılan bu duyarlı davranış nedeniyle hem firma çalışanlarına, hem de yetkililerini teşekkür ettiklerini belirten Lösev Samsun Şubesi Başkanı Prof.Dr.Davut Albayrak ise, "Lösemi hastası çocuklarımızın beslenmesi de bizim için çok önemli. Bu nedenle hastalarımızın neler yiyip yemediğine çok dikkat ediyoruz. Normal şartlarda enfeksiyon riski nedeniyle dışarıdan fazla yiyecek kabul etmiyoruz. Ancak firma yetkilileri bizlerin de uyarılarıyla bu konuda çok duyarlı davrandı. İkram ettikleri tatlıların herhangi bir sıkıntıya yol açmamaları için üzerlerine düşeni yaptı. Kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi. (DHA)

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.