Kadınların gücüne güç katacağız

Kadınların gücüne güç katacağız
AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, Atakum'da hayata geçirecekleri her projenin, ilçede yaşayan kadınların gücüne güç katacağını söyledi.

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, yeni dönemde ilçedeki yaşayan kadınların her anlamda güç bulacağı bir yönetim anlayışı ile buluşacağını söyledi. Mimar Özlem Maraş, eğitimden sağlığa, güvenlikten istihdama kadar her alanda kadınların öncelikli olacağını belirtti.

ozlem-3.jpeg

TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAĞIZ
Atakum'da hayata geçirmeyi planladıkları projelerde, kadınlara mutlak öncelik tanınacağını ifade eden AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Özlem Maraş, "İstihdam noktasında sadece Atakum'da yaşayan kadınlara güç katmakla kalmayıp, Türkiye'ye model olacak büyük ve önemli bir projemiz var. Öte yandan eğitim, sağlık, güvenlik noktasında önemli atılımlarda bulunacağız. Atakum'da kadının eli güçlenecek, sosyal ve kültürel etkinliklerle daha çok buluşacak, kendini daha çok güvende ve daha çok huzurlu hissedecek" dedi.

ozlem-7.jpeg

KADIN ELİ DEĞECEK HER ŞEY DEĞİŞECEK
Atakum'da her kesimden destek ve ilgi gördüğünü ifade eden AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Özlem Maraş, en büyük destekçilerinin ise kadınlar olduğuna değinerek, "Söylemlerimde sıkça dile getirdiğim gibi, Atakum'a kadın eli değecek ve her şey çok daha güzel hale gelecek. İlçemizde gerçekleştirdiğim ziyaretlerimde ve programlarımda tüm vatandaşlarımızdan büyük destek görüyorum. Ancak en büyük destekçimin kadınlar olduğunu ifade etmem gerekiyor. Duyulan bu güven ve desteği asla boşa çıkartmayacağım. İnanıyorum ki ilçe halkımız da farkı, seçimden hemen sonra fazlasıyla hissedecek" diye konuştu.

ozlem.jpeg

ozlem-6.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.