İlkadım'ın Hedefi 2023 Gençliği

İlkadım'ın Hedefi 2023 Gençliği
Yeni Türkiye'nin inşasında çocuk ve gençlerin eğitiminin önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Tok, " Çocuk ve gençlerimizi 2023 hedeflerine uygun bir nesil olarak geleceğe hazırlıyoruz" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kadifekale Mahallesi'nde açılan etüd merkezini ziyaret ederek öğrencilerle bir süre görüştü.

Öğrencilerin yakın ilgisiyle karşılaşan Başkan Erdoğan Tok, çocukların okul dışı eğitimlerine takviye amaçlı yapılan etüd merkezlerindeki durumunu yetkililerden öğrendi. Çocukların başarısından memnun olan Başkan Erdoğan Tok, Belediye olarak çocukların eğitimine önem verdiklerini söyledi.

HEDEF 2023 GENÇLİĞİ

Yeni Türkiye'nin gençler tarafından inşa edileceğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Yeni Türkiye gençliğini 2023 hedefleri yolunda milli ve manevi değerlerine bağlı, ahlaklı, etkin, girişimci, donanımlı, evrensel değerler ile kendi tarihinden aldığı değerleri harmanlamayı bilen bir gençlik olarak tasavvur ediyoruz.” dedi.

YENİ TÜRKİYE, YENİ GENÇLİK

Tok, " Çocuk ve gençlerimizin eğitimden yoksun kaldığı zamanlarda, karanlık ortamlara itildiğini görmekte, şer odaklarının ellerinde geleceği körelmekte, toplumdan uzaklaşarak kötü alışkanlıklar kazanmaktadır. Bu manada amacımız, çocuk ve gençlerimizi her anlamda, her alanda eğitim, sosyal ve sportif alanlarda eğiterek Yeni Türkiye'nin inşasına hazırlamaktır.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.