İlk hedefİmiz ‘Atakum Tertemiz’ olacak

İlk hedefİmiz  ‘Atakum Tertemiz’ olacak
Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Özlem Maraş, Atakum’un 31 Mart’ta gerçek belediyecilik ile tanışacağını ifade ederek, "İlk hedef olarak ‘Atakum Tertemiz’ hedefini gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Atakum Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile kahvaltıda bir araya gelen Özlem Maraş, seçim çalışmaları kapsamında öne çıkardıkları gerçek belediyecilik sloganının Atakum için olmazsa olmaz bir kavram olduğunu kaydetti. Atakum’a dair tüm hayallerini belediye personelleri vasıtası ile vatandaşla buluşturacaklarının altını çizen Özlem Maraş, başarının ekip ruhu ile geleceğini ifade etti.

ozlem.jpeg

Özlem Maraş şunları ifade etti: “Gerçek belediyeciliğin, vatandaşa dokunmak olduğuna inanıyorum. Atakum'un son 5 yıllık döneminde yaşanan eksiklikleri telafi etmek bizim ana hedefimiz. gerçek belediyecilik bunu işaret ediyor. Bu konu siz kıymetli personellerimizi de yakından ilgilendiriyor. Atakum'un kadınları, gençleri ve çocukları için çıktığımız bu yolda; Atakum’u bir turizm destinasyonu haline getirmeyi ve kültür-sanat faaliyetlerini canlandırmayı hedefliyoruz. İşte gerçek belediyecilik budur. Doğru hedefleri belirlemektir. Bütün bu büyük hedeflere öncelikle ‘Atakum Tertemiz’ diyerek başlayacağız. Atakum’u tertemiz bir kent haline getireceğiz. Atakum'u, Türkiye'nin parlayan yıldızlarından biri yapma vizyonumuz, her bir vatandaşımıza dokunarak, ilçemizin her alanında iyileştirmeler yapmayı içeriyor. Bu dokunuşları sizlerin aracılığı ile gerçekleştireceğiz. Bu güzel ilçeyi; Atakum'u, eğitimden sağlığa, turizmden sosyo-ekonomik gelişime kadar birçok alanda geliştirme gayretimizin özetidir "Gerçek Belediyecilik" Çünkü Atakum; sıradan bir yerel seçim yaşamayacak. Sıradan bir belediye başkanı seçmeyi hedeflemeyecek. Atakum; var olan potansiyelinin doğru işlenmesi neticesinde çok daha hızlı ve hedefe odaklı bir şekilde gelişmeyi hak eden ve bu gelişime uygun projelerin vakit kaybetmeden hayata geçmesi gereken çok özel bir ilçe. Seçimlerini de tercihlerini de buna göre yapacaktır. "Atakum Gerçek Belediyeciliği" tercih edecektir. Bizi tercih edecektir.”

ozlem-2.jpeg

ozlem-4.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.