Hep birlikte ilçemizi daha ileri taşıyacağız

Hep birlikte ilçemizi daha ileri taşıyacağız
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ilçedeki sivil toplum örgütü ve kurumları ziyaret ederek, birlikte çalışmanın önemine vurgu yaptı ve “Hep birlikte ilçemizi daha ileri taşıyacağız” dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul bir dizi ziyaretler kapsamında ilçedeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yanı sıra, Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret etti. Başkan Kul yaptığı ziyaretlerde Terme’nin daha iyi bir geleceğe sahip olması için işbirliği yapmanın önemini vurguladı. Başkan Kul, “Biz göreve gelmeden önce de belirtmiştik; 'Termemizi sizlerle birlikte yönetmeye talibiz’ demiştik. Ayrım gözetmeksizin, hep birlikte ilçemizi daha ileri taşıyacağız. Terme’nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek için birlikte çalışmalıyız. Sivil toplum örgütleri, yerel yönetim ve diğer kurumlar arasındaki işbirliği ile ilçemizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha modern bir yer haline getirebiliriz.” Şeklinde konuştu.

ziyaretler-4.jpg

Terme’nin sosyo- kültürel, ekonomik ve çevresel alanlarda daha iyi bir geleceğe sahip olması için kurumlarla yapılan görüş alışverişi, işbirliği ve projelerin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kul, “çok güzel bir ilçede yaşıyoruz. Bu güzelliklerden ilçemizde yaşayan her bir bireyin faydalana bilmesi adına çalışmalar yürütmeliyiz. Bu çalışmalar tek bir odak üzerinden yürürse eksik kalır. Biz ilçemizi hak ettiği yere getirmek için birlikte çalışmanın gücüne inanıyoruz. Seçimden önce sıklıkla söyledik; “yönetmeyecek, yönetişeceğiz”. İlçemizdeki her bir sesi dinleyip birlikte karar alacağız.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.