'Daha iyisi için,daha hızlı olacağız'

'Daha iyisi için,daha hızlı olacağız'
Atakum Belediyesi birim müdürleriyle gerçekleştirdiği toplantıda halktan gelen ya da birimlerce tespit edilen sorunların daha kısa sürede çözülmesi için talimat veren Başkan Taşçı..

“Halkımız bize güvendiyse, inandıysa ve yönetimi teslim ettiyse, bize de buna layık olmak düşer. Hızımız her kesimden takdir topluyor. Daha iyisi için daha hızlı olacağız” dedi.

Belediye birim müdürleriyle toplantı gerçekleştiren ve çalışmalara hız kazandırılması yönünde talimat veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hedefimiz yüzlerin güldüğü, sorunların değil projelerin konuşulduğu bir Atakum İlçesi ortaya çıkarmak. Hızımızı daha da arttıralım” dedi.

'HIZLA KOŞUYORUZ'
Meclis Toplantı Salonunda belediye birim müdürleriyle toplantı gerçekleştiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, çalışmalara hız kazandırılması ve sorunların kısa sürede çözülmesi için talimat verdi. Atakum Belediyesi'ndeki çalışmaların her kesimden takdir topladığını belirten Başkan Taşçı, “Halkımız değişimin farkında. Ama bu durum karşısında rehavete kapılmıyor, aksine daha iyi çalışmalar için motive oluyoruz. Hedefimiz yüzlerin güldüğü, sorunların değil projelerin konuşulduğu bir Atakum İlçesi ortaya çıkarmak. Bu hedefe doğru hızla koşuyoruz. Hızımızı daha da arttıralım. Daha iyisi için daha hızlı olacağız” dedi.

'SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ'
Atakum İlçesinin sürekli değişen ve gelişen yapısı içerisinde Atakum Belediyesi olarak üzerlerinde büyük bir sorumluluk olduğunu ifade eden Başkan Taşçı, “Halkımız bize güvendiyse, inandıysa ve yönetimi teslim ettiyse, bize de buna layık olmak düşer. Atakum İlçesinde özellikle son dönemde yaşanan değişim ve gelişim herkesin malumu. Hızımızı kesmeden ve üzerimizdeki sorumluluğun farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyor, bu değişim ve gelişimi sürekli hale getiriyoruz. Gerek halkımızdan gelen gerekse birimlerimizce tespit edilen tüm sorunlara kısa sürede müdahale ediliyor. Bu anlamda büyük bir özveri ile çalışan birim müdürlerimize, personelimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.