Boş oturup paslanmaktansa, çok çalışıp yorulacağız

Boş oturup paslanmaktansa, çok çalışıp yorulacağız
Samsun'un Bafra ilçesinde Gençlik Merkezinde Kaymakam Halis Arslan tarafından tanışma ve Büyükşehir Yasası bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Garnizon Komutanı Binbaşı İlhan Güngör, Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Necmettin Özel, Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürü İbrahim Korukçu, Daire Müdürleri ve mahalle muhtarlarının tamamı katıldı.

Kaymakam Halis Arslan toplantıda yaptığı konuşmada, Halil Rıfat Paşa'nın (Gidemediğin yer senin değildir) sözüne atıfta bulunarak, "Bu nedenle güzel Bafra'mızın tüm mahallelerini gidip yerinde göreceğim. Aldığımız bayrağı, makamı, aldığımız mevkiyi daha ilerilere getirmek için çalışacağız. Mahallelerimiz tertemiz olacak. Mahallemizdeki camimizin, okulumuzun, kamu binalarının tertemiz, düzenli olması için çalışacağız. Bütün bu işleri ben tek başıma yapmayacağım. Bunu sizlerle, daire müdürlerimizle, mahalle muhtarlarımızla başaracağız. Bu işleri yaparken de gocunmadan, usanmadan ve isteyerek yapacağız. Dedikodu üretmeyeceğiz. Bir yerde dedikodu varsa, oradan hayır gelmez. Her muhtar, mahallesi için, azami çaba gösterecek. Mahallenin birliği, düzeni için çaba harcayacak. Kapılarımız herkese açıktır. Boş oturup paslanmaktansa, çok çalışıp yorulacağız. Bu bizim düsturumuz olacak. Sizden isteğim, mahallenizde çalışmalarınızı bizimle paylaşmanız. Projeleriniz varsa, bizimle paylaşın.” dedi.

Bafra Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürü İbrahim Korukçu, Büyükşehir Yasası'nın getirdiği yükümlülükler ve ilçeye getirdikleri hakkında bilgiler sundu. CİHAN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.