Her zaman halkın içinde olacağım
Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, Ramazan Bayramı kutlamaları kapsamında CHP Samsun il ve ilçe teşkilatı üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Atakum Belediyesi Büyük Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine; CHP Samsun Milletvekili Murat Çan, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ, Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, CHP Samsun il ve ilçe teşkilatı üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende sevgi seliyle karşılanan Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, vatandaşların taleplerini tek tek dinledi.
Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, programda yaptığı konuşmada birlik mesajı verdi. Başkan Türkel, “Bayramlar barışmaktır. Barışalım, birleşelim ve ortak sorunlara yönelelim. Memleketimizde ortak sorunlarımız var. Bu ortak sorunları hep birlikte çözecek adım için, bu bayram fırsat olsun. Demokrasi savunucusuyuz ve Atakum Belediyesi halkın belediyesi dedim. Ben her zaman halkın içinde olacağım.” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.