BAŞKANLAR HAVZA İÇİN ANKARA’DA

BAŞKANLAR HAVZA İÇİN ANKARA’DA
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ilçede yapılacak olan yatırımlar ve hizmetleri görüşmek üzere Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ziyaretler kapsamında ilk olarak Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ve bazı Samsun’dan belediye başkanları ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek burada Havza sorunları ve hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Özdemir ve Kayan daha sonra Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’yı Gazi Meclisteki odasında ziyaret ederek burada bir süre görüştüler. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan daha sonra ise AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz ve Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez ile bir araya gelerek bir müddet görüştüler. Ziyarette bölge milletvekillerine Havzanın talepleri iletilirken Özdemir ve Kayan geçirmiş olduğu kazada yaralanan ise AK Parti Samsun Milletvekilli Yusuf Ziya Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

milletvekileri.jpeg

Ziyaretler ile ilgili bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yapılan görüşmelerin Havza için olumlu geçtiğini belirterek; “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ile yapmış olduğumuz görüşmede ilçemiz için önem ve aciliyet teşkil eden konularda görüş alışverişinde bulunduk ve olumlu sonuçlar aldık. Sayın Bakanımıza samimi kabulleri; bizlere her zaman  destek olan taleplerimizi Sayın Bakanımıza ulaştırmamızda yardımcı Sayın Milletvekilimiz Fuat Köktaş’a teşekkür ederim. Yine Ankara ziyaretinde bir araya geldiğimiz ilçemiz adına önemli görüşmeler ve fikir alışverişinde bulunduğumuz Ak Parti Samsun Milletvekillerimiz Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı ile Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez samimi kabul ve desteklerinden ötürü teşekkür ederim.  Bu vesile ile Sayın Milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz’a bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletme fırsatı bulduk. İlçemiz adına önemli kazanımların olduğu bir dizi ziyaret gerçekleştirdik” dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan ise Havza için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek; “İlçemiz için üzerimize düşen ne varsa yapmaktayız. Sayın Bakanımız ve çok değerli milletvekillerimize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.