Bahadır'dan Başkan Sandıkçı'ya ziyaret
Yayınlanma:
Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bahadır, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı ziyaret etti.
Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bahadır, Siyasi ve İdari İşler Danışmanı Mehmet Ali Coşkuner ve Adem Alan. Ali Duran ve Cemil Öksüz ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda AK Parti'den tekrar Canik Belediye Başkanı olarak seçilen İbrahim Sandıkçı'yı ziyaret etti.
Bahadır'ın Başkan Sandıkçı'ya yaptığı ziyarette seçim sonrası siyasi atmosfer ve Samsun gündemi üzerinde duruldu.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adnan Bahadır ve beraberindeki misafirlerimizi belediyemizde ağırladık. Nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." ifadelerini kullandı.
GÜNCEL
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.