Atakum'a gerçek baharı getireceğiz

Atakum'a gerçek baharı getireceğiz
AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Adayı İshak Taşçı, Atakum muhtarlarıyla bir araya geldi. Taşçı, " Atakum'da yalancı baharı bitirip hemşehrilerimize gerçek baharı getireceğiz." dedi.

AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Adayı İshak Taşçı Atakum Muhtarlarıyla bir araya geldi. Programda konuşan Taşçı, "Bu yola çıkarken her zaman halkımdan güç aldığımı ifade ettim. Muhtarlarımızın davetimize gösterdiği geniş katılım, bir yandan bizim dönemimize duyulan özlemi gösterirken, bir yandan da çıktığımız yoldaki kararlılığımızı kuvvetlendirdi. Bugün en güçlü mesajı davetimize sağladıkları geniş katılım ile muhtarlarımız vermiş oldu" dedi.

4.jpg

"Gerçek baharı getireceğiz"
Atakum'da beceriksiz bir yönetimin iş başında olduğunu ifade eden Taşçı, mevcut yönetimin yenisini yapmak bir yana, var olan projeleri bile koruyamadığını ifade ederken, "Son 5 yıldır Atakum'a hakim olan basiretsiz, iş bilmez yönetimin muhtarlarıma ve Atakumlu hemşehrilerime neler çektirdiğini çok iyi biliyoruz. Atakum, maalesef bizim dönemimizdeki parıltısını kaybetti. Atakum'a bir çivi dahi çakamayan beceriksizler; hemşehrilerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde, ortak akılla hayata geçirdiğimiz onlarca projemizi son beş yıl içerisinde koruyamadı, bir çoğu atıl bırakılarak Atakum'un yarınlarından çalındı. Bizim dönemimizde dört bir yanından dev projeler yükselttiğimiz cennet ilçemiz, son beş yıldır kaderine terk edildi. Muhtarlarımız mahallelerine hizmet götürtemedi, komşularına mahçup oldu. Allah'ın izniyle, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri, hemşehrilerimizin de teveccühü ile yeniden Atakum Belediyesini devraldığımızda Atakum'un 5 yıldır gördüğü zulme son vereceğiz. Atakum'da yalancı baharı bitirip hemşehrilerimize gerçek baharı getireceğiz" diye konuştu.

2.jpeg

"Sizlerin takdirlerine bırakıyorum"
Belediye Başkanlığı döneminde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün onuncu yıl nutkunda belirttiği muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma hedefini gözetiklerini ifade eden AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İshak Taşçı, "Atakum'u Birleşmiş Milletler kriterlerine göre Karadeniz'in en gelişmiş kenti yaptık. İlçemiz bizim dönemimizde aldığı hizmetler ile 2018 yılında Çok Yüksek İnsani Gelişmişlik listesine girdi. Bugün kendisini Atatürkçü olarak gösteren mevcut başkanın sözde 'komşuluk hukuku' diyerek Atakumlu komşularına reva gördüğü belediyecilik anlayışını sizlerin takdirlerine bırakıyorum. Komşuluk hukukundan bahseden insana sorun; İnsan komşusunun yolunu yapmaz mı? İnsan komşusunun derdiyle dertlenmez mi? Komşusuna hizmet üretmez mi? Atakum halkı artık bu süslü laflara kanmıyor. Atakum Belediye Başkanlığı makamı 5 yıl çivi dahi çakmayıp emeklilik hayatı yaşama makamı değildir. O makam yedi gün yirmi dört saat çalışma ve hizmet üretme makamıdır. Siz değerli muhtarlarımız başta olmak üzere tüm Atakumlular her şeyin farkında. İnanıyorum ki 2024 yılı, Atakum'un yeni hayallere yelken açacağı, geleceğe umutla bakacağı bir yıl olacak" ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum