1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. TEMİZ SİYASETİ ATAKUM’A HAKİM KILACAĞIZ
TEMİZ SİYASETİ ATAKUM’A HAKİM KILACAĞIZ

TEMİZ SİYASETİ ATAKUM’A HAKİM KILACAĞIZ

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, "karadenizin incisi olan ilçemizden  çok daha iyilerini yapabilecek basiretli insanlar çoktan göreve hazırdır. Herkes müsterih olsun. AK Partinin gönül belediyeciliği anlayışını ve temiz siyaseti Atakum’a hakim kılacağız" dedi.

A+A-

AK Parti Atakum İlçe Başkanlığından gündeme dair açıklamalar yapıldı. AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek imzalı açıklamada, "Atakum Belediye Başkanlığı  Makamı ağlama duvarı değildir. Atakum sakinlerinin karşısına ben daha iyi yöneteceğim iddiasıyla çıkan ancak aradan geçen yaklaşık 2 yıllık zaman dilimi içerisinde elle tutulur bir icraata imza atamayan, bununla da kalmayıp belediyeden alacağı olan esnaf ve işçilerin parasını ödemeyen, buna karşılık  alacaklı kimselerin hakkını almak için başlattığı icra takibini kendilerine yapılan bir haksızlık gibi göstererek başarısızlıklarını farklı algı operasyonlarıyla kamufle etmeye çalışan bir belediye yönetimi ile karşı karşıyayız. Hatırlatmak isterim ki; Halkı yanıltarak yaptığınız tutarsız açıklamalarla hiçbir  hizmet yapılmadığı izlenimi  oluşturmaya  çalıştığınız  bir önceki dönemde  hayata geçirilen projeler halen değerli Atakum sakinlerine hizmet vermektedir. Değerli  Kamuoyu, her  yıl sonunda  Denetim Komisyonu  tarafından belediyenin gelir  ve giderleri dahil olmak üzere yapılan çalışmalar incelenmekte  ve rapora bağlanmaktadır. Dolayısıyla 400 Milyon lira borç bırakıldığı iddiası kocaman bir yalandır. Sayın Deveci’nin, kaynak bulamıyoruz “ çalışmalarımıza engel oluyorlar” iddiasının aksine mecliste önümüze gelen  25 farklı kredi  vb. kaynak talebinin 22 tanesini  AK Parti grubu olarak kabul ettiğimizi ve buradaki yaklaşımımızın temel felsefesini  Atakum halkının menfaatlerinin oluşturduğunu  ifade etmek isterim" ifadeleri yer aldı.

                       53934063-493907641013491-6501308329715826688-n.jpg

"Atakum halkı sizden şov değil hizmet beklemektedir"
Açıklama şu şekilde devam etti: "Kaynak sıkıntısı çektiğini belirten Sayın Deveci’ye sormak isterim.Bütün uyarılarımıza ve yazılı olarak sunduğumuz önerilere rağmen İlkadım gibi nüfusu Atakum’dan %50 fazla olan bir ilçenin çöp hizmetine ödediği bedelden aylık yaklaşık  400 bin lira daha fazla ödeyerek (2 yılda yaklaşık 10 milyon lira) Atakum’lunun cebinden çıkan parayı  ve Kamu İhale Kurumunun ihaleyi iptal etmesine rağmen halen daha yüksek fiyatla hizmet almaya  devam etmenizi hangi kaynakla açıklıyorsunuz? Kameralar önünde haciz işlemi yaptırarak sosyal medyada paylaşmanızın, şova kalkmanızın arkasında bu ve benzeri icraatlar mı var? Atakum halkı, sizden şov değil hizmet beklemektedir. Artık yeter. Beceremediğiniz belediye yöneticiliğini  “Daha iyisini yapabilecek varsa gelsin”  ifadesi ile geçiştiremezsiniz. Siz hangi projeyi hayata geçirdiniz ki daha iyisini yapabilecek varsa gelsin diyebiliyorsunuz. Bilmelisiniz ki  karadenizin incisi olan ilçemizden  çok daha iyilerini yapabilecek basiretli insanlar çoktan göreve hazırdır. Herkes müsterih olsun. AK Partinin gönül belediyeciliği anlayışını ve temiz siyaseti Atakum’a hakim kılacağız. Doğruların yanında, yanlışın ve haksızlıkların her daim karşısında olarak, Atakumlu hemşehrilerimizin sesi  ve beklentilerinin savunucusu olmaya  devam edeceğiz. En derin saygılarımla."

engpym1w4aeqbwb.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.