1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Kolayevim’le Peşinatsız Taksitle Araba Almak
Kolayevim’le Peşinatsız Taksitle Araba Almak

Kolayevim’le Peşinatsız Taksitle Araba Almak

Araba almak uzaklarda bir hayal gibi gelir insana. Kira öde, ev gereksinimlerini harca, eğitim masraflarını öde gibi sorunların maddi boyutları ile uğraşırken araba almak hep uzakta gerçekleştirilmek istenen bir hayal gibi olmuştur.

A+A-

Araba almak uzaklarda bir hayal gibi gelir insana. Kira öde, ev gereksinimlerini harca, eğitim masraflarını öde gibi sorunların maddi boyutları ile uğraşırken araba almak hep uzakta gerçekleştirilmek istenen bir hayal gibi olmuştur. Oysa temel de ihtiyaçlar haline dönüşen araç birikim olmadığı için hep ertelenmeye mahkum olmuştur. Oysa Kolayevim tüm bu ertelemeleri de rafa kaldıracak imkanları içinde bulundurabiliyor. Uzun yıllar yapılamayan birikimi peşinatı istemeyen kuruluş peşinatsız araba alınım kolaylığını araba hayalleri kuranlara sunuyor. Tüm hayaller gerçek olmayı tadabilmelidir.

Peşinatsız Araç Alımı Nedir?

Kişilerin yanaşamadığı araç alımında kolaylık olan peşinatsız araba alımı taksitle araba alımı olduğu takdirde gerçekleşiyor. Yetkili kurumun istediğiniz aracın fiyatı ve sizin aylık ödeyebileceğiniz miktar sayesinde taksitlerle peşinat ödemeden hayale erişim kolaylığı araba severlere sunuluyor. Ödeyeceğiniz taksit miktarı ise sizin seçeceğiniz araca göre belirlenimi gerçekleşiyor. Cebinize giren miktar, cebinizden çıkacak miktar hesaplamaları ile almak istediğiniz aracın fiyatının bu oranlarla taksite bölünmesi peşinatsız taksitle araba alımının gerçekleşmesine zemin hazırlar.

Kolayevim’den Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Arabanızın diğer kredi imkanlarında gereğinden fazla ödemeniz sizi üzebilir ve tercih etmek istemeyebilirsiniz.  Kolayevim sayesinde ise bu fazla ödemeleri gerçekleştirmezsiniz. Sadece bütçenizi belirlemek bu süreç için yeterli bir adımdır. Cebinizden çıkarabileceğiniz ücretle hayalinizdeki arabaya erişebilirsiniz. Aracın fiyatı ve sizin ödeyeceğiniz miktar bölünüp ne kadar sürede ödemenizi gerçekleştireceğinizi vadenizi de öğrenmiş olursunuz. Peşinat zorunluluğu tutmayan kuruluş birikim yapamayanların da araba sahibi olmasına özen gösteriyor ve istiyor. Tüm süreci bu kadar kolay araç alımı Kolayevim sayesinde hayallerindeki arabaya erişemeyen kalmaz.

Peşinatsız Araba Alınması Hangi Aşamalardan Meydana Gelir?

Bu aşamaları sırayla şöyle açıklayacağız;

  • Hangi aracı almak istiyorsanız bu aracın fiyatı konusunda araştırma yapın
  • Bir dönem taksit için ne kadar para ödeyebileceğinizi belirleyin. Bunu gelir ve gider hesaplamalarınız ile de yapabilirsiniz.
  • Aylık ödeyebileceğiniz taksitin fiyatını belirleyin
  • Tüm aşamalardan sonra kuruluşumuzdaki danışmanlarımızla görüşün
  • Danışman yardımı ile ortaya çıkacak durumun ardından hayalinizdeki arabanın anahtarını alıp direksiyonun başına geçin.

Kaynak: https://www.kolayevim.com/pesinatsiz-araba-alma.php

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.