1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Ankara Dudak Dolgusu İle Dolgun Dudaklara Kavuşun!
Ankara Dudak Dolgusu İle Dolgun Dudaklara Kavuşun!

Ankara Dudak Dolgusu İle Dolgun Dudaklara Kavuşun!

Dudaklar, yüz bölgesinde en fazla dikkat çeken uzuvlardır. Yani bir insanın ifadesini, yüz yapısını, gülüşünü ve samimiyetini dudakların belirlediğini söylemek mümkündür.

A+A-

Dudaklar, yüz bölgesinde en fazla dikkat çeken uzuvlardır. Yani bir insanın ifadesini, yüz yapısını, gülüşünü ve samimiyetini dudakların belirlediğini söylemek mümkündür. Bu bağlamda dudakların öneminin fazla olduğu da görülmektedir. Bu önem sonucunda ise dudak dolgusu alanında bir talep yığılması meydana gelerek insanları dudak dolgusu Ankara alanında araştırmalar yapmaya yöneltmektedir. İşte dudak dolgusuna dar tüm merak edilenler…

Dudak Dolgusu Nedir Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu nedir?

Dudak dolgusu yöntemi, ağrısız, sancısız ve zahmetsiz bir dudak belirginleştirme, dolgunlaştırma işlemidir. Bu işlemin bu denli yoğun tercih ediliyor olmasının birden fazla nedeni vardır. Bu nedenleri şöyle sıralamak mümkündür.

  • İnsanların dudak dolgusunu bu denli yoğun tercih ediyor olmalarının en temel nedeni, söz konusu işlemin cerrahi bir müdahaleye gerek bırakmamasıdır. Çünkü dudak dolgusu işlemi, herhangi bir kesik veya dikiş gerektiren bir işlem değildir. Yalnızca minimal iğneler aracılığı ile dolgu maddesinin dudağa enjekte edilmesi, dolgun bir dudak yapısında sahip olmak için yeterlidir.
  • Dudak dolgusu, ağrısız bir işlemdir. Genel itibari ile minimal iğneler aracılığı ile yapılıyor olması, söz konusu işlemin ağrısız olduğunun anlaşılması için yeterlidir. Ancak kimi bireylerin cilt yapılarının aşırı hassas olması, bu minimal iğnelerden dahi rahatsız olunmasına neden olabilir. İşlem öncesi anestezi kreminin kullanılıyor olmasının temel nedeni de budur. Dudak dolgusu işleminden 20 dakika civarı önce anestezi kremi kullanılıyor olması, işlem esnasında hissedilme ihtimali bulunan minimum boyutlardaki ağrıların dahi ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
  • Dudak dolgusu işlemi, yan etkileri olan bir işlem değildir. Cerrahi müdahale gerektiren her işlem içerisinde bir yan etki veya komplikasyon barındırır. Oysa dudak dolgusu işlemi, cerrahi bir müdahale gerektirmez. Bu nedenle de komplikasyonları bulunmaz. Yalnızca işlem sonrası minimum boyutlarda kızarıklık veya morluklar görülebilir. Bu kızarıklık ve morluklar ise soğuk kompres kullanılarak önlenebilir. Yani işlem sonrası meydana gelen morluklar ve şişlikler kısa sürelidir. Soğuk kompres uygulanmasa bile geçecek olan bu iki durum, soğuk kompres ile tamamen önlenebilmektedir. Ancak bu işlem yapılırken cildin doğrudan buz ile temas ettirilmemesi gerektiğine dikkat edilmelidir.
  • Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır?
  • Dudak dolgusu işlemi sonrası günlük hayattan soyutlanma söz konusu değildir. Dudak dolgusu yaptıran kişilerin, herhangi bir hayattan kopma durumuna bağlı olmadan dışarı çıkmaları mümkündür. Çünkü yukarıda da bahsedilmiş olunduğu üzere söz konusu işlem, cerrahi müdahale gerektiren bir işlem değildir. Bu da işlem sonrası günlük hayata dönmenin oldukça kolay olduğu anlamına gelmektedir.
  • Dudak dolgusu Ankara üzerine araştırma yapan kişilerin merak ettiği en önemli husus, işlemin uzunluğudur. Herhangi bir cerrahi müdahalenin yalnızca hazırlanış aşaması bile 30 dakikadan az değildir. Oysa dudak dolgusu için böyle bir durum söz konusu değildir. Dudak dolgusu işleminin zaten tamamı yarım saat civarı sürmektedir. Bu sürenin ihtiyaç durumuna göre kısalabildiğini söylemek dahi mümkündür. Öyle ki günlük hayatın koşturmacasından söz konusu işlemi yaptırmaya vakit bulamayan kişilerin, öğle aralarında yarım saat içerisinde işlemi yaptırıp aradan çıkardıklarını söylemek dahi mümkündür. Bu da işlemin kısa sürüyor olmasının kişilere sunduğu bir diğer avantajdır.
  • Dudağın dolgunluğu, hacmi ile bir sorunu olmayan ancak asimetrik bir görüntü barındırıyor olması sebebi ile rahatsızlık duyan kişilerin de herhangi bir çelişki durumuna bağlı kalmadan, endişe duymadan dudak dolgusu yaptırmaları mümkündür.

Dudaklarında bir netliğin, dolgunluğun hakim olmasını istemek her bireyin hakkıdır. Bu bağlamda dudaklarını güvenilir kişilere “tasarlatmak” isteyen kişilerin https://www.dudakdolgusuankara.net/ linki üzerinden bizlerle iletişime geçmeleri, dudak dolgusu Ankara konusunda bilgi almaları mümkündür.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.