1. HABERLER

  2. DENGE EĞİTİM

  3. Vakıf Koleji’ne Destek
Vakıf Koleji’ne Destek

Vakıf Koleji’ne Destek

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Vakfı Koleji’nde Okul Danışmanlar Kurulu toplantısı yapıldı.

A+A-

OMÜ’nün akademisyenlerinden oluşan kurul, OMÜ Vakfı Koleji’nin 2014-2015 birinci yarıyıl eğitim-öğretim dönemini değerlendirirken aynı zamanda ikinci yarıyılda yapılacak olan çalışma ve faaliyetleri de tartıştı.

OMÜ Vakfı Koleji’nin binasında gerçekleşen toplantıya; Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz BAYRAM, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Çağatay İnam KARAHAN, Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mehmet AYDIN, Güzel Sanatlar Enstitüsü Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Tarık YAZAR, Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç Dr. Yakup Alper VARIŞ, Doç. Dr. Süleyman YAMAN, Doç. Dr. Necati TOMAL, öğretim görevlisi İsrafil AKSAN ve OMÜ Vakfı Kolej Müdürü Mustafa KURT katıldı.

Toplantıda özellikle eğitim ve öğretimde kaliteyi geliştirmeye yönelik alınabilecek önlemler üzerinde duruldu. Ayrıca OMÜ ile sıkı bir işbirliği içine girilerek okulun akademik, sosyal ve sportif etkinliklerinin daha da iyileştirileceğine vurgu yapıldı. Okul Danışmanlar Kurulu üyeleri yaptıkları konuşmada kolejin her türlü faaliyetine katkı sağlamaktan mutlu olacaklarını ifade etti. Kolej Müdürü Mustafa KURT, Danışmanlar Kurulu üyelerinin farklı branşlardan oluşmasının avantajlarını anlattı.  Kurul üyeleri toplantı boyunca kendi branşları açısından çeşitli değerlendirmelerde bulundu ve çözüme yönelik öneriler sundu.

Okul Danışmanlar Kurulu toplantısının eğitim ve öğretim faaliyetlerini en verimli noktaya taşımak amacıyla düzenli aralıklarla yapılması kararına varıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.