1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. ''TÜM GÜCÜMÜZLE İNSANLIĞA KATKI''
''TÜM GÜCÜMÜZLE İNSANLIĞA KATKI''

''TÜM GÜCÜMÜZLE İNSANLIĞA KATKI''

Anadolu Tarım Orman Sendikası (ATORSEN) Samsun İl Başkanı Halil İbrahim Şahin, sendika olarak beraberlik ve var güçleriyle faaliyette bulundukları her alanda, her yerde insan eksenli tüm çözümlerle insanlığa katkıda bulunmak olduğunu ifade etti.

A+A-

Merkezi Ankara’da olmak üzere, kısa adı ATORSEN olan, Anadolu Tarım Orman Çalışanları Sendikası, 2018 yılında; Halil Kalemci, Mesut Akkaya, Hülya Yalçın, Ali Bal ve Gönül Ünal tarafından bağımsız olarak kurulmuş olup, Genel Başkanlık görevi Ali Bal tarafından yürütülüyor. ATORSEN Samsun il Başkanı Halil İbrahim Şahin, Gazetemize yaptığı açıklamada, Anadolu Tarım Orman Çalışanları Sendikasının hiçbir konfederasyona bağlı olmaksızın, sadece tarım ve orman iş kolunda bağımsız sendika olarak örgütlendiklerini ve aynı anlayışla hizmete devam edeceklerini belirtmiştir. İl Başkanı Şahin, sendika olarak hedeflerinin yenilik ve araştırma odaklı, üretme hevesinden güç alan güvenilir ekiplerle, önce çalışma barışını tesis etmek, Dünyanın en güçlü, sürdürülebilir ve gelişmiş tarım ve orman üretimini sağlamak olduğunu, sendika olarak görevlerinin ise birlik, beraberlik ve var güçleriyle faaliyette bulundukları her alanda, her yerde insan eksenli tüm çözümlerle insanlığa katkıda bulunmak olduğunu ifade etti.

''MAKAM MEVKİ DEĞİL BİRLİK BERABERLİK''
ATORSEN Samsun İl Başkan Halil ibrahim Şahin yaptığı açıklamada; “Bizler, ATORSEN camiası olarak, Türk töresine bağlı, milletinin yanında, devletinin hizmetinde, ulusunun her daim dünya meclisleri içinde en önde olması için çalışan, gücünü haktan alan bir anlayış ve yaklaşımla hareket ediyoruz. Siyasi makam ve mevkilere değil, daima birlik ve beraberliğe odaklanmış bulunmaktayız. Yenilikçi, üretken, paylaşımcı, milli, manevi, sivil, adil ve insani değerlere inanan bir kadroyuz. Bilgi, yetenek, liyakatine, çalışmasına, inancına güvenerek, hak ve insanlık için birlikte yürümeyi ülkü edinen vicdani hür, aklı hür, yüreği hür bir aidiyet içerisindeyiz. Bizler, dik durup doğru yürüyen, meşveret ve şurayı esas alan kamu çalışanlarının sendikasıyız. ATORSEN olarak bu konulara gönül koymuş, dünyanın hangi köşesinde olursa olsun, aç bir canlı varsa vicdani sızlayıp “benim de burada sorumluluklarım var’’ diyecek yürekte çalışanların oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşuyuz.” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.