Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
...Ve Ercan Yazıcı Şanlıurfaspor'da
15 Ocak 2014 / 11:14
Kırmızı beyazlıların özellikle geçen sezon savunmadaki başarılı oyunuyla yıldızı parlayan genç oyuncu Ercan Yazıcı sezon sonuna kadar Şanlıurfaspor'a kiralandı.
SEZON SONUNA KADAR ANLAŞMA SAĞLANDI
Samsunspor'un geçtiğimiz sezon savunmadaki başarılı oyunu ile tüm dikkatleri üzerine çeken ancak bu sezon bir türlü forma şansı bulamayan genç futbolcu Ercan Yazıcı sezon sonuna kadar Şanlıurfaspor'a kiralık olarak verildi. Erhan Altın ve Besim Durmuş'un savunmadaki göz bebeği olan ve Kırmızı beyazlıların alt yapısından yetişen genç oyuncu bu sezon sadece Ziraat Türkiye Kuapası Aydınspor karşılaşmasında forma giymişti.

SAMSUN'U EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM
Öte yandan genç oyuncunun önümüzdeki günlerde Şanlıurfaya giderek antrenmanlara başlayacağı belirtildi. Transferi sonrası açıklamalarda bulunan genç savunma oyncusu Samsunu ve Samsunspor'u en işi şekilde temsil edeceğini belirterek,"Daha fazla forma şansı bulmak ve kendimi daha çok geliştirmek için Şanlıurfaspor ile kiralık anlaşmaya vardım. Burada Samsun'u ve Samsunspor'u en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım" dedi.xxx
babareis555reisbaba
Cemalettin kardeşim aynen katılıyorum yılları heba ettik ula bu muhteremin yüzündennn..
15 Ocak 2014 Çarşamba 20:58
Hüseyin KALPAR
Cemalettin ÖZCAN
Ercan gibi bir sporcuyu kiralık veriyoruz,ondan daha az kaliteli Tuna'yı alıyoruz.Hocamız Hüseyin KALPAR'mı çok biliyor yoksa Samsun Halkı mı? Yoksa Ercan ile bir sorunu mu var hocanın? Hüseyin KALPAR kim ne derse desin Korkak bir Hocadır. Nedense hep gençlerden korkuyor.Bu çocuklara şans tanımassanız nasıl kazanırsınız?
15 Ocak 2014 Çarşamba 16:07