Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKP herşeyi sattı
27 Haziran 2012 / 15:01
Cumhuriyet Halk Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Feyzullah Çıkış.
Samsun'da üretim yapan ve halka ekmek kapısı olan ne kadar değer varsa hepsinin Ak Parti İktidarı tarafından satıldığını söyleyerek,''AKP'nin Samsun'da istihdamı artıracak veya çözüm üretecek tek bir dikili ağaçları yok.''dedi.

AK PARTİNİN SAMSUN'DA İSTİHDAMI ARTIRACAK TEK BİR DİKİLİ AĞAÇLARI YOK

İktidar partisi mensuplarının şehre ve ülkeye herhangi bir vaatleri olmadığı için saldırgan bir politika izlediklerini ifade eden Çıkış, "Bugün hakaret ettikleri insanların Samsunumuza yaptıkları yatırımları satıyorlar ve şehrimizi işsizliğe, aşsızlığa ve yoksulluğa itiyorlar" diyerek eleştirdiği AKP'nin Samsun'da istihdamı artıracak veya çözüm üretecek tek bir dikili ağaçlarının olmadığını söyledi.


GÜNDEMİ KENDİ AJANDALARINA GÖRE BELİRLEYEN BİR HÜKÜMET VAR

Bu ülkeye büyük hizmetler vermiş İsmet İnönü, Bülent Ecevit, Süleyman Demirel ve Necmettin Erbakan gibi önemli isimleri zamanında takdir edip, şimdi çamur atarak, kötüleyerek, onlara hakaretler yağdırarak, gündemi kendi ajandalarına göre belirlemek isteyen bir iktidar partisiyle karşı karşıya olduklarını belirten Cumhuriyert Halk Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Feyzullah Çıkış, AKP'nin diğer taraftan da rakip siyasi partileri ve projelerinin gündeme gelmesini engellemek için var güçleriyle çalıştıklarını, halkı manipüle ettiklerini ve halkın gerçek gündemi olan işsizlik ve yoksulluğu halktan saklamaya çalıştıklarını söyledi. Tarımın Samsun'da AKP eliyle bitirildiğini vurgulayan Çıkış, bir zamanlar dünyaca ünlü tütünüyle piyasanın gözbebeği olan Samsun'un uygulanan yanlış tarım politikalarıyla tütün ekilemez bir hale getirildiğini bu da yetmezmiş gibi Tekel'in de satıldığını ve binlerce kişinin mağdur duruma düşürüldüğünün altını çizdi. Samsun'daki verimli ovalar dururken Tekel'de üretilen sigarada kullanılan tütünlerin bile Amerika'dan geldiğini hatırlattı.

Bekir DURAN
boşbeleş feyzo
samsunlu
neyin peşindesin feyzullah bey sen hayatiden nemalanmaya devam etsene neyine gerek senin daha siyaset bitti sizin devriniz git sen esnafın kanını nasıl emeceğinin hesabını yap onuda yürüttüğünyokya konuşuyon boş boş mesnetsiz bi çırpıda aldı kaltuğunu hayati merak ediyorum kaça sattın koltuğu:)
28 Haziran 2012 Perşembe 02:43
helal olsun
engin
dogru söyluyor.araplara satılan tepeler.karşılıgında alınan hibe paralar.satılan bankalar fabrikalar.say say bitmiyor.akp liler utanmadan laf etmesinle.şimdi akp nin sattıklarını saysam kücük dillerini yutarlar.ne mutlu türküm diyene
27 Haziran 2012 Çarşamba 22:47
CHP' de satıyor
Hasan ÖZDUMAN
Sayın başkan, Örnek sanayi,giriş caddesi(Bayraktar cad.) üzerinde bulunan ve zamanında kooperatif tarafından bırakılan yeşil alanlar(otoparklar) kamuya ait alanlar belediyeniz tarafından arsaya çevrilerek satılmıştır.Benim dükkanımın önü açık,otopark yanıdır diye yüksek şerefiye payı ödemiştim.Mağdur oldum. Bu uygulamaları iptal ettirebilecek misiniz?
27 Haziran 2012 Çarşamba 18:44
sen mi unuttun, Milleti mi "Unuttu" sandın
zaafiyet
Bu bir zaafiyet. Geçmişte bu unutkanlık zaafiyetini demirel çok iyi kullandı. Ama artık Millet o Millet değil. Onun için kendi partinin hazırladığı, uyguladığı bir işi AK Parti yapınca ki, sınırlarını da siz belirlemiştiniz, neden rahatsız oluyorsunuz. Gerçi chp yalnız değil, ortağıyla birlikte yaptı, hazırladı, eleştirenler de onlar. Bu durumlarda Keçi ile Koyun'un hikâyesi geliyor hep aklıma. Koyun bir engelden atlarken, istem dışı arkası açılıyor. Arkadan gelen keçiler de " sen hep böyle açık mı gezersin? Diyerek koyuna çatarlar. Benzemek bu kadar olur.
27 Haziran 2012 Çarşamba 17:51