1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Medikal Maske Makineleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Medikal Maske Makineleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Medikal Maske Makineleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni koronavirüs salgını durumunun gelişmesiyle, dünyanın çeşitli bölgelerinde önleme ve kontrolde medikal maske malzemelerinin yetersizliği, çözülmesi gereken bir problem haline gelmiştir.

A+A-

Yeni koronavirüs salgını durumunun gelişmesiyle, dünyanın çeşitli bölgelerinde önleme ve kontrolde medikal maske malzemelerinin yetersizliği, çözülmesi gereken bir problem haline gelmiştir. Önleme politikaları, maskeler olmadan üretimin sürdürülmesini gerektirmez ve maskelerin yetersizliği daha uzun bir süre boyunca devam eder.

Medikal Maske Makinesi Nedir?

Medikal maske makineleri çeşitli kapasitelerde medikal maske yapmak için kullanabileceğiniz elektromekanik bir cihazdır.

Bu medikal maske makinesi, 2 adet dokunmamış kumaş ve bir füzyonla üflenmiş dokunmamış kumaşın bir araya getirilmesiyle otomatik olarak maske gövdeleri oluşturabilir, aynı zamanda burun klipslerini içeri sokarak maske gövdeleri elde edebilir. Kesme makinesi, şapkaları belirli uzunluktaki parçalara ayırabilir. Son olarak, ultrason makinesi iki birleştiriciyi kaynak yapar, maskeyi tamamlar. Maske üretimi için bu çözüm kapasite gereksinimlerine göre kabul edilebilir, normal üretkenlik 120 parça / dakikaya ulaşabilir.

Neden Medikal Maske Makinesi?

Medikal maskesi yapma çıktısını artırmak için otomatik medikal maske yapma makinesine yatırım yapmalısınız. Medikal maske makinesine yatırım yapmanız için bazı nedenler şunlardır:

Verimlilik veya Verimlilik Artışı

Medikal maske makinesi daha yüksek bir hızda çalışır, böylece cerrahi maskelerin verimliliğini artırır.

Medikal maske makinesi kullanarak belirli bir süre içinde daha fazla yüz maskesi üretilir.

Kalitede İyileşme

Medikal maske makinesi daha yüksek kalitede öngörülebilirliğe sahip olduğundan çok yüksek kaliteli yüz maskesi türleri de üretir.

Geliştirilmiş Sağlamlık

Ayrıca, makineyi kullanarak yüz maskesi yapma işleminin sağlamlığını veya tutarlılığını artırırsınız.

Giderlerde Azalma

Daha az emek kaynağı kiralayarak üretim sürecinde harcayacağınız para miktarını azaltabilirsiniz. Medikal maske makinesi, insan emeği yardımı olmadan işlevlerinin çoğunu otomatik olarak gerçekleştirir.

Tutarlılık ve yüksek doğruluk seviyesi nedeniyle, hammadde israfı çok azdır, bu nedenle üretim maliyetini düşürür.

Geliştirilmiş Güvenlik

Makine çok fazla insan işçiliği yardımı gerektirmediğinden, birçok insana zarar verme riski daha az olacaktır.

Bunun dışında, makine, tehlike veya arıza durumunda kapanacak otomatik sensörlere sahiptir.

Verimliliği Arttırmak

Medikal maske makinesi, cerrahi maske yapma verimliliğini artırır.

İnsan kapasitesinin ötesinde çok yüksek doğruluk seviyeleriyle ağırlık ve boyut belirlemede yüksek doğruluk seviyesiyle çalışır.

Medikal Maske Makineleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tek kullanımlık medikal maskeler üreten maske fabrikaları için gereken ekipman maske şekillendirme makineleri, maske kıvırma makineleri, maske kırpma makineleri ve kaynak makinelerini içerir.

Medikal maske makinelerinin nasıl seçileceği konusunda, çıktı, kullanım kolaylığı ve manuel işçilik açısından medikal maske ekipmanı seçmeniz önerilir. Günümüzde birçok ekipmanın satın alındığı göz önüne alınırsa, mevcut durum ilk önce kullanım kolaylığıdır, çünkü mevcut durum tedarikçilerin yerinde rehberlik sağlamak için mühendis göndermeleri olası değildir. Ekipman, kullanım kılavuzları ve videoların rehberliğinde normal şekilde üretebilmelidir.

Üretim kesintisi ve üretim hacmi için endişelenmenize gerek yoktur. Bu medikal maske üretim hattı, tam zamanlı çalışma altında günde 130.000 adete kadar çalışabilir ve salgın durumdan sonra otomatik bir hatta yükseltilebilir.

Medikal Maske Makinesi Ne İçin Kullanılır?

Medikal maske makinesinin kullanım amaçları şunlardır:

  • Farklı Medikal Maske Türlerini Üretmek,
  • Medikal Maskelerin Farklı Parçalarını Birleştirmek,
  • Medikal Maskeleri Sıralamak,
  • Medikali Maskelere veya Ambalajlara Baskı Yapmak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.