1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Kurşun Cam Üretimi Ürün Hizmet Kalitemiz
Kurşun Cam Üretimi Ürün Hizmet Kalitemiz

Kurşun Cam Üretimi Ürün Hizmet Kalitemiz

Radyasyon hemen hemen her alanda karşılaştığımız kişisel olarak sağlığımıza zarar veren ve özellikle çalıştığımız işyeri radyoaktif maddelerin bulunduğu, Gama ışınları ve pek çok radyasyon yakıcı maddenin bulunduğu bir alanda ise bu maddelerden kaynaklı olarak etrafa yayılım sağlayacak zararlarından korunmanızı gerekmektedir.

A+A-

Radyasyon hemen hemen her alanda karşılaştığımız kişisel olarak sağlığımıza zarar veren ve özellikle çalıştığımız işyeri radyoaktif maddelerin bulunduğu, Gama ışınları ve pek çok radyasyon yakıcı maddenin bulunduğu bir alanda ise bu maddelerden kaynaklı olarak etrafa yayılım sağlayacak zararlarından korunmanızı gerekmektedir. Radyasyon korunum alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz İstanbul kurşun ve metal sanayi aracılığı ile üretilen kurşun kaplama ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Ürün ve hizmet kalitemiz yıllardan beri benimsemiş olduğumuz yalnızca insan sağlığını koruyabilmek üzerine neler yapabiliriz? fikri ile hareket etmemizden anlayabilirsiniz. Kaliteyi öncelerken riskli olabilecek her türlü ortama uygun olan yüksek yansıtma gücüne sahip kurşun üretiminde bulunmaktayız. Sağlamış olduğumuz faaliyetlerimiz kapsamında üretilen ürünlerimiz hem yurtiçi hem de yurtdışında kullanıma uygun olarak satışı yapılmaktadır. Yıllardan beri verdiğimiz bu hizmet sektöründe pek çok röntgen cihazı üreten firmanın çalışma alanında aktif olarak bulunmuş oluyoruz. Yüksek derecede nükleer atıkların olduğu noktalarda da kişinin teması ile veya bu alanlardaki havayı soluması ile zehirlenmesine engel olacak kurşun cam üretimi ile bu alanları korunaklı hale getiriyoruz.

 

Sağlığınızı Koruyan Kurşun Metali İle Farklı Medikal Ürünler

Üretim aşamasında büyük bir dikkat ve titizlik ile kullanılan, alanda daha ne kadar iyi olunabilir? düşüncesi ile üretim gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar katkısında bulunduğumuz ve faaliyet gösterdiğimiz ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz: Özellikle endüstriyel alanda aktif olarak kullanılan röntgen odaları içerisinde zararlı ışınların etkisini azaltacak ve kullanılan röntgen cihazlarındaki gama ışınlarının insan vücudu ile birleştiğinde vücut genetiğinde ve hücrelerinde oluşabilecek bir zararı tamamıyla ortadan kaldırmak üzerine kurşun kaplama bir oda tasarlıyoruz. Nötron koruyucu plakalar, kurşundan üretilmiş cam kapı veya paravanlar oldukça geniş bir kapsama alanında hizmet verdiğimiz zırhlı sistemler ile üretilen her türlü alana hitap edebilecek çalışmalarımızda bulunuyor.

Sunmuş olduğumuz faaliyetlerimizi sizde işletmenizde kullanabilmek için site üzerindeki iletişim numarası üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, sağlığınızı güvene alabilirsiniz. Sizin için değerli olduğu kadar kişisel sağlığınız üzerine yaptığımız çalışmalar insanın genetiğinin ve genel vücut düzeninin bozulmasına engelleyecek çalışmaları bir görev bilerek titizlikle sürdürüyoruz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.