1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. EN İYİ SAMSUNLU ŞEHRİ İÇİN EN ÇOK ÇALIŞANDIR
EN İYİ SAMSUNLU ŞEHRİ İÇİN EN ÇOK ÇALIŞANDIR

EN İYİ SAMSUNLU ŞEHRİ İÇİN EN ÇOK ÇALIŞANDIR

25. Dönem Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Doç. Dr. Bekir Şişman, seçim kampanyası dâhilinde Canik Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

A+A-

Muhtarların yoğun ilgisi ve samimi yaklaşımından dolayı kendilerine teşekkür etti.

BİRLİKTE GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ

Yapılan toplantıda kendisinin de Canik Başkonak Köyü nüfusuna kayıtlı biri olduğu için bu ziyaretinin daha da anlamlı olduğunu ifade eden Doç. Dr. Bekir Şişman, “ Bu şehirde doğmuş, Canik İlçemizin Başkonak Köyü’nde hayata gözlerini açmış biri olarak, burada sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Burada bulunan birçok muhtar kardeşimi çeşitli vesileler ile tanıma şansına daha önce erişmiştim. Bugün burada sizlerin hizmetine talip olan bir kardeşiniz olarak bulunuyorum. Sizlerin sorumlu olduğunuz mahalle ve bölgeye hizmet getirmek için yaptığınız mücadeleyi, ailesinde muhtar akrabası olan biri olarak yakından biliyorum. Rabbim nasip ederse bu sürecin sonunda birlikte çok daha güzel hizmetleri beraber gerçekleştireceğiz. Sevgili muhtar arkadaşlarımın bugün burada şahsıma göstermiş olduğu ilgi, alaka ve hepsinden önemlisi samimi yaklaşımlarından dolayı kendilerine yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HEYECANIMIZI ASLA KAYBETMEYECEĞİZ

Doğduğu, büyüdüğü, yaşadığı ve çalıştığı şehir olan Samsun’a hizmet için yola çıktığını belirten Doç. Dr. Bekir Şişman, “Samsunlu olmak benim için bir ayrıcalık. Bunu sadece Samsun’da değil, özellikle görevli olarak gittiğim her yerde vurgulayan bir kardeşinizim. Ancak bunu söyleyerek kendime bir ayrıcalık lütfetmekten de itina ediyorum. En iyi Samsunlu şehrine en iyi hizmeti getiren, bu şehir ve bu şehir insanı için mücadele eden kişidir. Ben de bu noktada hizmete talip olmak için yola çıktım. Sizlerin desteğiyle bu güzel şehir için çok güzel çalışmalara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bugün bizleri burada toplayan, heyecan ve birliktelik duygusunu şartlar ne olursa olsun kaybetmeyeceğiz. Başta gençlerimizin akademik ve ahlaki eğitimleri olmak üzere çok ciddi projelerimizi hemen hayata geçireceğiz. Hükümetimizin de desteği ile uyuşturucu başta olmak üzere gençlerimizi yanlış yöne sürükleyen her şey ile bilimsel veriler ışığında mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

SIFATLAR İLE DEĞİL HİZMETLERLE YÜRÜYECEĞİZ

 Şehrin sıkıntılarının, ihtiyaçlarının, yapılanların ve yapılması gerekenlerin artık herkesin malumu olduğunu ifade eden Doç Dr. Bekir Şişman, “Ben bütün enerjim, donanım, heyecan, bilgi ve birikimimle sadece hizmete odaklı olarak bir göreve talip oluyorum. Hepiniz biliyorsunuz, benim başka bir işim yok. Üniversitemizde bugünümüz ve geleceğimizin sahibi olan yavrularımızın eğitimi ve gelişimi için ciddi çabalar içindeyiz. Şehrimiz için çalışmalar, projeler geliştirmeye gayret ettik. Her zaman yanınızda, her zaman içinizde olan ve her zaman ulaşabileceğiniz bir kardeşiniz olacağım. Turizm, Kültür, İstihdam, Sağlık, Tarım alanlarına yönelik projelerimizle dolu dolu geliyoruz. Bütün bunları birlikte başaracağız. ‘Ben’likten rabbime sığınırım. Bu yola çıktığım günden bu yana her zaman zikrettiğim bir duam var. Rabbim, sen bu görevi hakkımızda hayırlısı olacak ise bize nasip et diye. Çalışmaya, yorulmaya, beraber çalıştıklarımı yormaya talibim. Sıfatlar ile taçlanan bir ömür değil dileğimiz. Bizim dileğimiz, emekle, alın teriyle, projeyle, daha çok çalışmakla milletimize hizmet etmekle yaşlanan ve sonlanan bir ömürdür” şeklinde konuştu.

                                                                                                                                                                                                                                                                               

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.