• BIST 110.179
 • Altın 155,916
 • Dolar 3,8576
 • Euro 4,5431
 • Samsun 18 °C
 • Ankara 8 °C
 • İstanbul 8 °C
 • ZEREN: "Yarın kazanan taraf biz olacağız"
 • GİRESUN’A BİLENİYORLAR
 • SAMARAS'IN KEYFİ YERİNDE
 • ZEREN: "Yarın kazanan taraf biz olacağız"
 • GİRESUN’A BİLENİYORLAR
 • SAMARAS'IN KEYFİ YERİNDE

“DOĞRU TEŞHİS-TEDAVİ”, YEĞANE “HÂL ÇÂRESİ!..”

Ali Kayıkçı

*“Allahü teâlâ Peygamberini hidâyet ve hak din İslâmiyet ile gönderdi. İslâm dînini diğer dinler üzerine üstün kıldı. (Muhammed aleyhisselâmın hak) peygamber olduğuna şâhid olarak Allah yeter.”  (Kur’ân-ı Kerîm; Fetih Sûresi, âyet: 28
*“Allah’ın lâneti, zâlimler üstüne olsun!.” (Kur’ân-ı Kerîm; A’râf Sûresi, âyet 44’den)
*“Muhakkak Allah, (…) zulmedenleri ne bağışlar, ne de doğru bir yola eriştirir.” (Kur’ân-ı Kerîm; Nisâ Sûresi,  âyet 168)
*“…Allah, insanları kendi işledikleri yüzünden hemen cezalandıracak olsa, yeryüzünde bir kımıldayan hiçbir şey bırakmazdı. Fakat onları, belirlenmiş bir süreye kadar erteler…” (Kur’ân-ı Kerîm; Fâtır Sûresi, âyet 45’den)
*“…kim size saldırdıysa, siz de ona iki misliyle saldırın; ileri gitmeyin, Allah’tan korkun ve bilin ki Allah, muttakî (takva sâhibi kişi)lerle beraberdir.” (Kur’ân-ı Kerîm; Bakara Sûresi, âyet 194’den)
*“…yeryüzünde fesat çıkarmaya çalışanların cezası, ancak öldürülmeleri veya asılmaları yahut ayak ve ellerinin çaprazlama kesilmesi, ya da bulundukları yerden başka bir yere sürgün edilmeleridir.“ (Mâide Sûresi, âyet 33’den)
*“Bir zaman gelir ki, İslâmiyet’e yapışmak, elinde ateş tutmak gibi güç olur.”, “El-Küfru milletun vâhide (Küfür tek millettir)” (Hazret-i Muhammed “sallallahü aleyhi ve sellem”)
*“Her günâh afv edilebilir. Her günâhın cezâsı, muhakkak dünyâda verilmeyebilir, âhirete de kalabilir. Ama zâlimin cezâsı hem dünyâda, hem âhirette verilmedikçe ölmez.” (H. Hilmi Işık “r. aleyh”)
*”Biz Yahûdiler, 20. Yüzyılda, Orta-Doğu’da yıkılmaz denen Osmanlı İmparatorluğu’nu yıkıpiki devlet kurduk! Onlara, öyle güzel bir sistem inşa ettik ki, Türkler, bize Filistin’i vermeyen Abdülhamid’e 200 sene daha söverler!..” (C. Weizman: İsrail Cumhurbaşkanı-Türkiye Gzt; 03.11.2014, s. 9)
*“Gümrük Birliği’nden Türkiye aleyhine 400 milyar Dolarlık bir gelişme var.”  (Faruk Şen; Türk-Alman Vakfı Başkanı-Türkiye Gzt. 05.01.2014, s. 5)
*“İslâm; bütün insanlığı eşit haklara sahip görür, hakkı üstün tutar, sömürüyü reddeder, kimsenin kimseye kul ve köle olmasını kabul etmez. Bu yüzden Siyonizm tarihi boyunca, hep hakkı üstün tutan İslâm’ı hedef almıştır.” (Prof. Dr. Necmettin Erbakan)
*“Erbakan, Türkiye’nin yerli düşüncesini, millî görüşünü, Anadolu ruhunu tekrar herkesin bilincine getiren, Türkiye’yi bilinçlendiren ve hepimizi siyasete bu şekilde sokan insan. Bana da birçok arkadaşımıza da rahmetli Erbakan Hoca vesile oldu, o bizleri siyasete kazandırdı. O bizlere halka hizmet etmenin yolunu açtı. O artık Türkiye’nin bir mirasıdır ve dolayısıyla herkesindir. Onun için partili partisiz kim olursa olsun, herkes onun hâtırası önünde saygıyla eğilir.” (Abdullah Gül-12. Cumhurbaşkanı; Kayseri Melikgazi Belediyesi N. Erbakan Park’ı Açılış Konuşması, 03.10.2015)

Saygıdeğer Okuyucularımız!..
Şehrimizin “Mahallî/Yerel” gazetelerinden biri olan ve önceki sene kapanmış bulunan “Manşet Gazetesi”nde yazdığımız zamanlardaki 15.01.2014 günlü köşe yazımızda ve sonrasında aylık “Samsun Saadet Gazetesi”nin Mart 2014 tarihli, “Küfür Tek Millettir; Uyuma Uyan!..” başlıklı yazımızda; “Millî Gazete Ankara Kitap Kulübü” tarafından Kasım 2013 tarihinde neşredilmiş bulunan “Davam” adlı 272 sayfalık eserde; rahmetli “Prof. Dr. Necmettin Erbakan” tarafından yapılmış oldukça dikkat çekici tespitlerden biri olan “Dünyayı Yöneten Güçler” başlıklı bölümde, O’nun şu ifadelerine yer vermiştik: “…küfür, tek bir merkezden idare edilir. Bu merkez dünya Siyonizm’idir. İsterseniz (muharref/tahrip edilmiş/değiştirilmiş) Tevrat’a, isterseniz (ruhban sınıfının geliştirdiği büyü ve gizli güçlerle ilgili bir öğreti kitabı olan) Kabbala’ya bakın. Siyonizm’in amentüsünün şunlar olduğunu görürsünüz: Bunların birincisi; Benî İsrail, üstün ırktır. İkincisi, Benî İsrail dünyanın efendisi, diğerleri kölesi olacaktır. Diğer ırklar maymun olarak yaratılmış, sonradan insana dönmüştür. Çünkü insanlar, Benî İsrail’e hizmetkâr olsun diye yaratılmıştır. Nihai hedef, Siyonizm’in dünya hâkimiyetini kurmaktır. Bunun için birinci adım olarak Sürgündeki Yahudiler Filistin’de toplanacaktır. İkinci adımda, Fırat’la Nil arasındaki vaat edilmiş topraklarda Büyük İsrail kurulacaktır. İsrail Devleti’nin emniyetini sağlamak için Fas’tan Endonezya’ya kadar 28 ülkenin yönetimi elde tutulacak, bölünüp parçalanacaktır. İsrail’in güvenliği için Anadolu’da on dokuz Haçlı Seferini püskürten Selçuklu ve Osmanlı’nın mirasçısı, bağımsız bir devlet olmayacaktır.
Mescid-i Aksâ’nın yerine Süleyman Mabedi, yeniden inşa edilecek ve bütün bunlar gerçekleştiği zaman, Mesih yeryüzüne inecek, Davut aleyhisselâmın tahtına bir Yahudi Kralı olarak oturacak. Bu kral dünya hâkimiyetimizi tesis edecek ve İsrail oğullarının dünya hâkimiyetini ebediyen perçinleyecek. Siyonizm’in inancı bu. Bunlar, İsrail’in dînidir.”

* - * - * - * - * - *

Rahmetlinin bu güzel tespit ve teşhisi üzerine biz de his ve düşüncelerimizi mısra-mısra şu kelimelerle dillendirmiştik:
“Küfür tek millettir”, uyuma-uyan!..
Biz  “60 parça”yız, niye sordun mu?
Deden buralara, gelmedi yayan…
“Asrın Silâhı”nı, kuşandı geldi; 
“Haliç’te gemi var”, baktın-gördün mü?..

“Küfür tek millettir”, işte “GDD”(*);
“IMF”, “CFR”(**); hizmetin ede; 
“Kabbala” biçiyor, bizlere vâde…
“Mason”u, “Siyon”u; gizli bir “el”di; 
“Karaso”(***) “Meclis”te, “hal”i hâllede…

“Küfür tek millettir”, “Konsey”ler şâhid; 
“Güvenlik” masalmış, tarih müşahit; 
“Erbakan” haykırdı, o bir “mücâhid”…
“Millî Görüş” güzel, O da güzeldi;
Rabbim “Ehâd”dır, diliyor “vâhîd”…

“Küfür tek millettir”, “AB” bir örnek; 
Tâ “Kâlübelâ”dan, o günden dönek; 
“Theodor Herzl”(****)ler, sâdece denek…
“Hak-bâtıl” savaşı, ezel-ezeldi…
“İstiklâl Harbi”miz, yakın “seçenek”…

“Küfür tek millettir”, “oyunlar” farklı; 
Kimi “Keleş”li gezer, kimi fraklı; 
“Eş Başkanlık” morfin, ABD çarklı…
“D-8”le “Millet” biraz düzeldi;
“Çevik Bir”in dahî, karıştı aklı…

KAYIKÇ’Ali der ki, ben “biraz” yazdım; 
“Dâvâm”dan “alıntı”, “kitâbe” kazdım; 
Binlerce kitâpta, sayfalar gezdim…
“Müslüman’ın kanı”, “sebîl”di-seldi;
Nice “vahşet”te, “şeytanlık” sezdim…

 • Yorumlar 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 DENGE GAZETESİ | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0362 420 04 28 | Faks : 0362 431 55 53 | Haber Scripti: CM Bilişim